Nieuwsagentschap

Aantal malariadoden in India wellicht 40 keer hoger

MALARIA
Alle nieuws

Meer nieuws

EVOLUTIETHEORIE

Wetenschappers in India roepen de regering op om de leerstof over de evolutietheorie terug in ere te herstellen. Darwins theorie was tijdens de covid-19-periode uit de schoolboeken verwijderd, naar verluidt om scholieren te ontlasten tijdens de pandemie.

LUCHTVERVUILING

Slechte luchtkwaliteit leidt tot cognitieve achterstand bij baby's en peuters. Een studie onder Indiase kinderen waarschuwt voor mogelijk levenslange gevolgen.

BEVOLKING

Het is officieel: volgens gegevens van de Verenigde Naties zal India China nog dit jaar inhalen als land met de grootste bevolking. Die demografische verschuiving heeft verregaande gevolgen voor beide samenlevingen.

INDIASE TIJGER

De populatie wilde tijgers is in India tussen 2018 en 2022 gegroeid van 2461 naar minimaal 3167 dieren. Die mooie stijging werd door de Indiase premier Modi zelf bekend gemaakt ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van Project Tijger.

Selecteer een continent
voor meer nieuws

IPS News logo